باسکول مخزن شیر یا همان سیستم توزین مخزن شیر یک محصول بسیار کاربردی برای دامداری ها
باسکول مخزن شیر یا همان سیستم توزین مخزن شیر یک محصول بسیار کاربردی برای دامداری ها کوچک و بزرگ می باشد. ثبت رکورد و مدیریت شیر برای مخازن
مخزن شیر,باسکول مخزن شیر,توزین مخزن شیر,انک شیر,گاوادری,دامداری,ثبت رکورد شیر,مدیریت شیر,گاو,گاوداری,لودسل مخزن شیر,نمایشگر مخزن شیر
1711
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1711,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

باسکول مخزن شیر

مخزن شیر

باسکول مخزن شیر

سیستم توزین مخازن یا باسکول مخزن شیر

باسکول مخزن شیر یا همان سیستم توزین مخزن شیر یک محصول بسیار کاربردی برای دامداری ها کوچک و بزرگ می باشد.

باسکول مخزن شیر ساخت گروه صنعتی ماشین توزین یکی از محصولات پر کاربرد و مفید می باشد که دامپروران برای کنترل و مدیریت شیر موجود در مخازن استفاده میکنند.

توزین مخزن شیر به این صورت است که زیر هر یک از پایه های مخزن، لودسل نصب میگردد و پس از آن کابل لودسل به پردازشگر اصلی باسکول که در کنار مخزن شیر قرار دارد متصل شده و از جعبه پردازشگر عدد وزن برای نمایشگر که در دیوار قسمت شیر دوشی نصب شده است ارسال می گردد.

باسکول مخزن شیر از بخش های زیر تشکیل شده است:

  • اولین بخش و مهترین بخش توزین مخزن شیر لودسل های اندازه گیری وزن هستند که در زیر مخزن زیر هر پایه از مخزن نصب می گردد
    این لودسل ها کاملا در برابر آب و رطوبت محافظ و مقاوم هستند و دارای استاندارد iP67 می باشند که از درجه بالای حفاظتی در برابر آب و رطوبت برخوردار هستند.
  • دومین بخش سیستم توزین مخازن شیر ، پردازشگری است که در زیر مخزن، کنار لودسل ها نصب می شود و در واقع اطلاعات وزن شیر داخل مخزن را که از طریق لودسل ها محاسبه شده را پردازش کرده و وزن را به صورت یک عدد دیجیتال محاسبه میکند.
  • سومین بخش باسکول مخزن شیر نمایشگر و یا همان نشانگر وزن می باشد که در سالن شیر دوشی در کنار مخازن نصب می گردد و عدد وزن را از پردازشگری که در زیر مخزن در کنار لودسل ها نصب شده است، دریافت کرده و بر روی LCD نمایش می دهد این نمایشگر باسکول دارای امکانات همچون:

الف) کاملا فارسی

ب) حافظه داخی با ظرفیت 8GB

پ) دارای پورت USB جهت دریافت گزارش عملکرد باسکول

ج) دارای سیستم پیامک جهت ارسال SMS

د) دارای پرینتر جهت چاپ قبض باسکول

باسکول مخزن شیر

 

  • چهارمین بخش از سیستم توزین مخزن شیر، پـنل شیر دوشی است که داخل چال شیر دوشی نصب میگردد و وقتی گاوهای یک بهاربند داخل چال شیر دوشی می شوند، کارگران بخش شیردوشی می توانند با استفاده از این پـنل، کد بهاربندی را که وارد چال شیر دوشی شده است را انتخاب کنند و دکمه شروع شیردوشی را فشار دهند
    در این صورت هرچی به وه وزن شیر داخل مخزن اضافه شود بعنوان شیر دوشیده شده از آن بهار بند در نظر گرفته می شود.
  • پنجمین بخش از سیستم باسکول مخزن شیر گاوداری، نرم افزاری است که بر روی کامپیوتر شما نصب می گردد و از طریق این نرم افزار شما می توانید فایل گزارشی که از نمایشگر باسکول از طریق فلش مموری از نمایشگر وزن باسکول دریافت کرده اید با کنید و به نتایج فوق العاده ای دست پیدا می کنید.

شما میتوانید با  این سیستم توزین که تنها یک توزین مخزن شیر نیست بلکه سیستم ثبت رکورد شیر و مدیریت شیرهم می باشد کلیه ورود و خروج شیر را از مخازن خود کنترل کنید و نمودار آن را مشاهده کنید.

 

بدون نظر

ارسال نظر

Call Now Button