دامپ تراک (Dump trauk) کامیون های غول پیکری می باشند که در معادن - باسکول دامپ تراک
دامپ تراک (Dump trauk) کامیون های غول پیکری می باشند که در معادن مورد استفاده قرار می گیرند - باسکول دام تراک یا همان سیستم توزین دامپ تراک
دامپ تراک,باسکول دامپ تراک , توزین دامپ تراک ,دامپتراک ,dump track,توزین, باسکول
1409
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1409,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

ساخت باسکول دامپ تراک به زودی…

ساخت باسکول دامپ تراک به زودی…

گروه صنعتی ماشین توزین با فعالیت تخصصی در زمینه سیستم توزین دینامیک و نصب بر روی ماشین آلاتی همچون لودر، لیفتراک، نوارنقاله، فیدرمیکسر و غیره

این بار با توجه به نیاز صنعتگران قصد دارد این سیستم را برای دامپ تراک تولید و بر روی آن نصب کند.

سیستم توزین دامپتراک با توجه به پیچیدگی و بزرگی این نوع ماشین یکی از دشوارترین پروژه ها و خاص ترین محصولات گروه صنعتی ماشین توزین خواهد بود

که این محصول به زودی با بکارگیری  علم و دانش و پشتکار متخصیصن این گروه تولید و عرضه صنعت معدن می گردد.

دامپ تراک چیست؟

دامپ تراک (Dump trauk) کامیون های غول پیکری می باشند که در معادن مورد استفاده قرار می گیرند و توانایی جابه جایی وزن 90 تن تا 300 تن را دارند.

دامپ تراک ها دو نوع تغذیه دارند که از نوع نیروی دیزلی و الکتریکی می باشد.

درصورتی که مقدار ظرفیت دامپتراک بیشتر از ۳۰۰ تن باشد اولویت با موتورهای الکتریکی می باشد و حتی در هر چرخ از دامپتراک یک موتور الکتریکی.

علت استفاده از نیروی الکتریکی این است که می توان با هر گشتاوری که بر روی محور موتور اعمال شود باز هم آن را راه اندازی نمود.

در کل می توان گفت این کامیون های غول پیکر که در معادن برای جا به جایی تناژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند از اهمیت بالایی برخوردار هستند و یکی از مشکلات موجود اندازه بار موجود در آن و بارگیری می باشد.

دامپ تراک dump trauk

این ماشین باربری که در معادن جهت جابه جایی بار استفاده می شود و مقدار تناژ بالایی را بارگیری میکند همیشه با مشکلاتی همچون مقدار بار موجود در دامپتراک و یا بار گیری مقدار وزن مورد نظر روبه رو بوده است.

باسکول دامپ تراک

باسکول دامپ تراک یا همان سیستم توزین دامپ تراک این کمک را می کند تا بتوان وزن مورد نظر را بارگیری نمود از اضافه و یا کسر تناژ جلو گیری کرد و سرعت و عملکرد کار را بالا برد که این خود صرفه جویی در اتلاف انرژی، زمان و نیروی انسانی تاثییر زیادی دارد.

همچنین میتوان بار موجود در دامپ تراک را در لحظه مشاهده نمود و در تخلیه بار و تناژ خود را مدیریت کرد.

باسکول دامپتراک به زودی توسط گروه صنعتی ماشین توزین تولید و در بازار عرضه میگردد و توسط تیم تخصصی این گروه بر روی انواع آن نصب می گردد.

برخی از امکانات سیستم توزین دامپ تراک شامل موارد زیر می باشد:

نمایش وزن در لحظه با دقت بالا

امکان پرینت قبض باسکول

امکان ارسال پیامک شامل گزارش بارگیری

مقاوم در قبال گرد و غبار و رطوبت

و غیره

این سیستم به زودی تولید و اجرا می شود ….

 

 

 

 

1نظر
  • وحید
    ارسال شده در 01:18h, 18 دسامبر پاسخ

    سلام
    سیستم توزین دامپ تراک میخواستم

ارسال نظر

Call Now Button