کوپ کش - باسکول قلاب جرثقیل سنگبری یا باسکول آویز با ظرفیت 40 تن که از محصولات
کوپ کش - باسکول قلاب جرثقیل سنگبری یا باسکول آویز با ظرفیت 40 تن که از محصولات گروه صنعتی ماشین توزین می باشد، منفعت و آورده
کوپ کش,کوپ سنگ,باسکول کوپ سنگ,باسکول کوپ کش,باسکول قلاب جرثقیل,قلاب جرثقیل,باسکول قلاب جرثقیل سنگبری,سنگبری,سنگ,توزین سنگ
1673
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1673,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

مقایسه باسکول کوپ کش با باسکول قلاب جرثقیل سنگبری

مقایسه باسکول کوپ کش با باسکول قلاب جرثقیل سنگبری

در این مقاله سعی داریم تجربیات خود را در زمینه انواع و اقسام سیستم های توزین کوپ کش و باسکول قلاب جرثقیل مورد استفاده در کارخانجات سنگبری برای شما ارائه دهیم تا هنگامی که تصمیم برای خرید انواع سیستم های توزین برای کارخانه خود داشتید بتوانید انتخاب صحیح داشته باشید.

لازم به ذکر است این مطلب توسط کارشناس مجرب گروه صنعتی ماشین توزین که پیشرو در زمینه نصب باسکول بر روی انواع ماشین آلات همچون باسکول لودر ، لودسل برای لودر، توزین نوارنقاله یا همان بلت اسکیل ، باسکول لیفتراک و لودسل فیدرمیکسر و انواع نشانگر وزن فیدرمیکسر های داخلی و خارجی می باشد، ارائه می دهد.

باسکول کوپ کش

 

 

 

 

 

 

باسکول کوپ سنگ

باسکول کوپ سنگ یک وسیله قدیمی می باشد که تمام سنگبری ها کاملا واضح و مبرهن می باشد.

این باسکول از یک صفحه 2 متر در 2 متر تشکیل شده است که زیر آن 4 عدد لودسل خمشی 10 تن قرار داده شده است

این سیستم توزین باید در یک سطح صاف و هموار قرار گیرد و چون باری که روی آن قرار میگیرد بسیار سنگین است حتما باید توسط بتن مصلح فنداسیون قوی در نظر گرفته شود

پس اولین عیب باسکول کوپ کش این است که باید برای آن یک فنداسیون قوی بتن ریزی شود که این خود باعث ایجاد هزینه های سربار زیادی می شود.

مسئله دومی که وجود دارد این است که باسکول کوپ کش حدود 100 تن سنگ در انبار سنگبری فضا اشغال می کند که این نیز عیب بسیار بزرگی می باشد.

عیب سومی که وجود دارد این است که اگر کوپ سنگ که از معدن فرستاده شده است توسط باسکول لودر یا همان توزین بر روی لودر در معدن باسکول شده باشد، حتما باید در کارخانه سنگبری باسکول شود که اگر سنگبری بجای باسکول قلاب جرثقیل یا همان باسکول آویز مجهز به باسکول کفی 2 در2 باشد با ظرفیت 40 تن، سرعت تخلیه بار بسیار کاهسته می شود و استهلاک جرثقیل دروازه ای بشدت افزایش می یابد.

بنابر این توصیه ما به تمام کارخانجات سنگبری این است که بجای استفاده از باسکول کوپ کش از باسکول قلاب جرثقیل استفاده نمایید .

باسکول قلاب جرثقیل سنگبری یا باسکول آویز با ظرفیت 40 تن که از محصولات گروه صنعتی ماشین توزین می باشد، منفعت و آورده زیادی را برای سنگبری ها و انباران کوپ سنگ ایجاد می کند.

 

بدون نظر

ارسال نظر

Call Now Button