نمایشگاه سنگ و معدن استان اصفهان
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان در تاریخ 3 الی 6 آذر ماه 1400 در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان
نمایشگاه,سنگ,معدن,معادن,نمایشگاه اصفهان,باسکول,باسکول لودر,باسکول جرثقیل,ترازو,باسکول نوارنقاله,نوارنقاله,لودر,باسکول لیفتراک
1735
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1735,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان در تاریخ 3 الی 6 آذر ماه 1400 در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد.

رویدادی برجسته برای حوزه سنگ ، معادن ، ماشین آلات فرآوری،ماشین آلات معدنی ، تجهیزات و ادوات معادن سنگ، تجارت و بازرگانی محسوب می شود.

نمایشگاه مذکور فعالان و صاحب نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می آورد و فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فرآهم آورده تا محصولات و توانمندی های خودرا به صورت گسترده ارائه نموده و با فعالان ، کارشناسان و مدیران ارشد حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنند.

گروه صنعتی ماشین توزین نیز اقدام به ارائه خدمات و محصولات به روز خود در این نمایشگاه به فعالان صنعت سنگ و معدن بوده تا بتواند خدمتی به این صنعت در جهت پیشبرد اهداف داشته باشد.

این شرکت در نمایشگاه بین الملی اصفهان درسالن c غرفه 21 حضور داشته و با معرفی محصولات خود از جمله باسکول لودر ، باسکول جرثقیل سنگبری ، باسکول لیفتراک ، باسکول نوارنقاله و دیگر محصولات مورد توجه و استقبال حاظرین و شرکت کنندگان در نمایشگاه گردید.

گروه صنعتی ماشین توزین در تلاش است بتواند به روز ترین خدمات و تکنولوژی را در محصولات خود بکار بگیرد تا عزیزان این صنعت بتوانند در زمینه باسکول از بهترین امکانات بهرمند بشوند.

باسکول نمایشگاه

باسکول یک اصل مهم در این صنعت است و مورد نیاز تمام سنگبری ها و معادن برای به دست آوردن میزان تناژ دقیق سنگ جهت معالات و جابجایی می باشد.

گروه صنعتی ماشین توزین تجهیز کننده کلیه ماشین آلات معدنی و صنعتی به سیستم توزین می باشد که این امکان را به کاربر می دهد

تا در همان لحظه بار گیری و یا جا به جا وزن سنگ را بدست بیاورد که این امکان با محصول باسکول لودر و باسکول جرثقیل ستگبری برای معادن و سنگبری ها فراهم م باشد.

باسکول لودر :

این سیستم با دقت اندازه گیری 99 درصد از طریق فشار روغن بار موجود در پاکت لودر یا غیره را اندازگیری میکند و نمایشگر باسکول لودر کاملا فارسی با قابلیت گزارشگیری و چاپ قبض باسکول در کابین لودر نصب می شود.

باسکول قلاب جرثقیل سنگبری:

قلاب جرثقیل ساخت گروه صنعتی ماشین توزین مجهز به باسکول می باشد و 40 تن ظرفیت دارد که به صورت بی سیم به نمایشگر متصل شده و در همان لحظه بلند  کردن بار وزن سنگ را نشان می دهد.

بدون نظر

ارسال نظر

Call Now Button