مزایای استفاده از باسکول جرثقیل سنگبری

folder_open{[1]}
commentبدون دیدگاه

کارخانجات فرآوری سنگ ساختمانی و سنگ تزئینی در ایران از تکنولوژی و فناوری نسبتا قدیمی استفاده میکنند و در سال های اخیر به روزرسانی نشده اند

لذا می بایست با الگو گرفتن از کارخانجات پیشرو در این زمینه در کشور های پیشرفته همچون ایتالیا و اسپانیا هرچه زودتر راه توسعه و پیشرفت را پیدا نموده و پله های ترقی را یکی یکی صعود کرده و خود را برای حضور در بازارهای جهانی آماده نمایند.

از مقدمان به روز شدن و توسعه ساختاری جهت صادرات سنگ ساختمانی استفاده از ابزارآلات و ماشین آلات پیشرفته و به روز می باشد.

درصورتیکه کارخانجات سنگبری دارای ابزار آلات به روز و پیشرفته نباشند مثلا سیستم توزین روی انواع ماشین آلات آنها نصب نشده باشد، بدون شک در آینده نه چندان دوری، باید از بازار خداحافظی کرده و به ورطه ورشکستی خواهند افتاد.

باسکول قلاب جرثقیل سنگبری یا باسکول آویز با ظرفیت 40 تن که از محصولات گروه صنعتی ماشین توزین می باشد، منفعت و آورده زیادی را برای سنگبری ها و انباران کوپ سنگ ایجاد می کند.

باسکول جرثقیل

همانطور که می دانید قیمت سنگ ساختمانی در ایران بسیار زیاد است و در بعضی از معادن، قیمت هر تن سنگ به چندین میلیون تومان می رسد که واقعا گران می باشد.

در صورتیکه معدن دار در معدن خود باسکول زمینی یا باسکول لودر که همان سیستم توزین لودر می باشد، نداشته باشد، تناز سنگی که به کارخانجات سنگبری می فروشد دقیق نبوده و احتمال خطا بسیار وجود دارد.

توصیه ما به معدن داران نصب سیستم توزین یا همان باسکول بر روی ماشین آلات خود می باشد .

باسکول لودر یا همان لودسل برای باکت لودر که جدیدا در تمام معادن یک ابزار کاملا کاربردی شده است باعث می شود اضافه تناژ دیگر وجود نداشته باشد و تناژ سنگ ساختمان بدرستی محاسبه شود.

وقتی در سنگبری ها باسکول کوپ سنگ یا همان باسکول قلاب جرثقیل نصب شود، در صورتیکه در معدن کوپ سنگ بدرستی باسکول نشده باشد، در کارخانه سنگبری توزین کوپ سنگ توسط باسکول کوپ کش بدرستی انجام شده و جلوی ضرر احتمالی که با سنگبری ها را می گیرد.

پس با توجه به مطالب بالا به این نتیجه می رسیم که استفاده از سیستم های جدید و پیشرفته توزین همچون باسکول لودر، باسکول لیفتراک، توین نوارنقاله یا بلت اسکیل و همچنین باسکول قلاب جرثقیل سنگبری جزء لاینفک کارخانجات و معادن می باشد

و هرچه زودتر اقدام به خرید چنین ابزار آلاتی شود، مطمعنا در آینده نزدیک هزینه انجام شده باز می گردد و سود زیادی را برای صاحب کارخانه به دنبال خواهد داشت.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up