باسکول لودر یا همان سیستم توزین لودر ، نصب باسکول روی پاکت لودر
باسکول لودر یا همان سیستم توزین لودر قابل نصب بر روی انواع لودر می باشد که این سیستم با در هنگام بلند کردن بار عمل نموده و وزن بار
باسکول,توزین,باسکول لودر,توزین لودر,باسکول روی لودر,باسکول لودری,لودسل لودر,لودر باسکول دار,باسکول لودر اصفهان,لودر,باسکول باکت لودر
1632
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1632,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

باسکول لودر یا همان سیستم توزین لودر

باسکول لودر یا همان سیستم توزین لودر

باسکول لودر یا سیستم توزین لودر

باسکول لودر یا همان سیستم توزین لودر قابل نصب بر روی انواع لودر می باشد که این سیستم در هنگام بلند کردن بار عمل می کند و وزن بار را به واسطه فشار روغن مشخص میکند.

گروه صنعتی ماشین توزین یک شرکت دانش بنیان است که به صورت تخصصی بر روی این محصول کار میکند و توانسته محصولی با کیفیت و کاربری آسان در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

این سیستم توزین تشکیل شده از اجزای مختلفی می باشد که با نصب بروی لودر عمل میکند

 

باسکول لودر

 

 

 

 

 

باسکول لودر وسیله ای هست که برای توزین اجسام سنگین و فوق سنگین مورد استفاده قرار می گیرد، تفاوت اصلی باسکول با ترازو در حداکثر ظرفیتی است که می توانند اندازه گیری کنند،

باسکول توان وزن کشی بالاتری نسبت به ترازو دارد و غالبا جهت وزن های سنگین و فوق سنگین ساخته می شود ولی ترازو برای وزن های معمولی ساخته می شود.

برخی از مزایای باسکول لودر :

 1. حذف نیاز به باسکول های زمینی
 2. نصب آسان و هزینه پایین نصب و تعمیرات
 3. حذف فضای اشغال شده توسط باسکول های قدیمی
 4. بالا رفتن سرعت بار گیری
 5. کاهش استهلاک ماشین آلات
 6. قابلیت جا به جایی باسکول
 7. جلوگیری از اضافه تناژ بر روی کامیون ها و تریلرها
 8. آمارگیری از مقدار بار گیری شده در زمان و تاریخ مشخص
 9. دقت بالای اندازه گیری

باسکول لودر

 

 

 

 

 

 

 

باسکول لودر یا همان سیستم توزین لودر بر روی انواع لودر ها قابل نصب بوده و سیستمی بسیار پرد کاربرد در معادن و کارخانجات می باشد که موجب بالا رفتن راندمان کاری می شود .

نکات مهم جهت افزایش طول عمر سیستم های توزین لودر :

 • قبل از استفاده از باسکول لودر روغن هیدرولیک لودر باید کاملا گرم شده باشد و حداقل به مدت 10 دقیقه لودر در حال انجام کار باشد.
 • هر 2 ساعت یکبار صفر باسکول تنظیم گردد.
 • هنگام استفاده از دستگاه، لودر باید در سطح صاف قرار داشته باشد و یا به عبارت دیگر، بارگیری و تنظیم صفر باسکول در سطح شیبدار انجام نشود.
 • جهت جلوگیری از فشار اولیه (ضربه قوچ) در میسر سنسور های فشار از شیر های فشار شکن مناسب و استاندارد استفاده شود.

بدون نظر

ارسال نظر

Call Now Button