فرغون های دیجیتال دارای یک لودسل زیر فرغون و نمایشگر اندازگیری ساده می باشد
فرقون های دیجیتال دارای یک لودسل زیر فرغون و نمایشگر اندازگیری ساده می باشد - فرغون باسکول دار یا همان فرغون توزین دار دیجتال
فرقون,فرغون,فروقون دیجیتال,فرقون دیجیتال,فورغون باسکول دار,باسکول فورقون,باسکول فرغون,نمایشگر فرغون,نمایشگر فرقون,خوراک دام,
1690
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1690,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

فرغون دیجیتال

فرغون دیجیتال

فرغون دیجیتال

آیا می توان سیستم کنترل و مدیریت خوراک دام ماتوز را بر روی فرغون دیجیتال نصب کرد؟

همانطور که می دانید گروه صنعتی ماشین توزین بر روی انواع ماشین آلات صنعتی، معدنی و دامپروری سیستم های توزین یا همان باسکول نصب می کند.

از انواع باسکول هایی که ماشین توزین نصب می کند می توان به باسکول لودر، توزین لیفتراک، بلت اسکیل یا همان توزین نوار نقاله و سیستم کنترل و مدیریت خوراک دام اشاره نمود که در کنار لودسل و نشانگر وزن انواع فیدرمیکسرهای دامپروری سبد کاملی از سیستم های توزین و باسکول را به مشتریان خود ارئه می دهد.

یکی از انواع تجهیزاتی که در یک دامداری و مرغداری استفاده می شود فرغون دیجیتال است که در واقع یک فرغون معمولی است که زیر آن لودسل قرار داده شده است.

از این فرغون دیجیتال برای حمل و مخلوط کردن اجزا مختلف خوراک دام و طیور استفاده می شود.

فرغون دیجیتال

 

 

 

 

 

 

حتما اطلاع دارید که اجزاء مختلف خوراک دام و طیور باید با وزن مشخص باهم ترکیب و مخلوط شوند و بدین جهت از فرغون باسکول دار یا همان فرغون توزین دار دیجتال استفاده می شود.

تمام فرقون های دیجیتال دارای یک لودسل زیر فرغون و نمایشگر اندازگیری ساده می باشد.

این نمایشگرها کاملا ساده هستند و به هیچ وجه مزایای یک نمایشگر پیشرفته را ندارد و در واقع کارگر موظف است از روی کاغذ اجزای مختلف را درون فرقون ریخته و میکس نماید.

حال اگر کارگر در مخلوط کردن و میکس اجزاء مختلف هر اشتباهی انجام دهد هیچگونه بازخورد و گزارشی از عملکرد کارگر وجود ندارد.

گروه صنعتی ماشین توزین جهت رفع این مشکل، نصب سیستم کنترل و مدیریت خوراک دام ماتوز را بر روی فرقون باسکول دار یا همان فرغون توزین دار به شما پیشنهاد می نماید.

شما می توانید با نصب سیستم کنترل و مدیریت خوراک ماتوز بر روی فرغون دیجیتال خود، کاملا فرآیند ساخت خوراک و کنسانتره را تحت کنترل و نظارت خود قرار دهید .

این سیستم که در واقع یک نمایشگر پیشرفته فیدرمیکسر است تمام فرمول ها و جیره هایی که برای خوراک یا همان آرد و کنسانتره طبق آن ساخته شود را در خود ذخیره می کند و چون کاملا فارسی است، کارکردن با آن بسیار ساده است و ضمنا مدیریت دامداری می تواند به راحتی از نمایشگر توزین فرغون از طریق فلش مموری گزارشگیری نماید و کارگر خوراک سازی را تحت کنترل و مدیریت قرار داد.

 

 

بدون نظر

ارسال نظر

Call Now Button