نمایشگر باسکول - نشانگر باسکول
نمایشگر باسکول یا اندیکاتور وزن ماتوز ساخت گروه صنعتی ماشین توزین یکی از اجزای اصلی باسکول است که وظیفه نمایش وزن را برعهده دارد
نمایشگاه,دام,فیدرمیکسر,لودسل,سیستم کنترل و مدیریت خوراک,اندیکاتور,نشانگر,فیدرمیکسر,فیدر,نمایشگر فیدر ,باسکول,توزین,نمایشگر باسکول,نشانگر باسکول
1876
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1876,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,lp_loading_screen_body
 

نمایشگر باسکول – نشانگر باسکول

نمایشگر فیدرمیکسر

نمایشگر باسکول – نشانگر باسکول

نمایشگر باسکول یا اندیکاتور وزن ماتوز ساخت گروه صنعتی ماشین توزین یکی از اجزای اصلی باسکول است که وظیفه نمایش وزن را برعهده دارد این نمایشگر قابلیت اتصال به انواع لودسل را دارد.

نشان دهنده  مدل VFS-350  با صفحه نمایشگر LCD ازنوع 6digit  که در نور مستقیم و از فاصله زیاد عدد روی نمایشگر قابل مشاهده می باشد.

جنس بدنه این نشانگر ازجنس فلز می باشد که در مقابل ضربه و ارتعاشات بسیار مقاوم و مستحکم است و همچنین سوکت های به کار رفته در این نمایشگر جهت اتصال به لودسل و برق از نوع نظامی می باشند.

این نشان دهنده با دقت بسیار بالا در اندازه گیری نسل جدیدی از نشاندهنده های تجاری توزین هست که علاوه بر طراحی منحصر به فرد آن تمامی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز سیستم های توزین تجاری در آن تعبیه شده، قطعات الکترونیکی استفاده شده در این نمایشگر توزین از نوع مرغوب  بوده و قابلیت عملکرد صحیح در محیط های مختلف را دارد .

نمایشگر ماتوز نیروی اندازه گیری شده توسط لودسل ها را به صورت وزن نمایش می دهد این نمایشگر در قبال ضربه ، رطوبت و گرد غبار کاملا مقاوم می باشد.

گروه صنعتی ماشین توزین با استفاده از تکنولوژی ها نوین و با استفاده از متخصصین توانمند داخلی اقدام به طراحی و تولید نشاندهنده های مختلف با قابلیت های متفاوت نموده است.

نمایشگر فیدرمیکسر

ویژگی های نمایشگر توزین

  • جنس بدنه از نوع فلز
  • قابلیت اتصال به انواع لودسل
  • قابلیت رویت مقدار وزن از فاصله زیاد

دارای سوکت های نظامی جهت اتصال به لودسل و برق

بدون نظر

ارسال نظر

Call Now Button