سیستم توزین جرثقیل

folder_open{[1]}
commentبدون دیدگاه

باسکول یا سیستم توزین جرثقیل

باسکول جرثقیل مورد استفاده جرثقیل ها جهت جابه جابی بارها و برداشتن اجسام با تناژ بالا در اندازه و ظرفیت های متفاوت در کارخانجات و انبار ها مورد استفاده می شود.

همواره این نوع جرثقیل ها که اقلب به صورت سقفی استفاده می شود وزن هایی با احتساب حدود و یا بدون اطلاع از مقدار وزن آن را جا به جا می کنند که این کار مشکلاتی را هم در بعضی مواقع به وجود می آورد.

مشکلات ناشی از حمل بار بیش از ظرفیت جرثقیل به صورت آسیب به سازه های فیزیکی و آسیب به الکتروموتورها و قوای متحرکه جرثقیل وارد می شود .

تحمیل بار اضافه روی جرثقیل، بیشتر هنگامی اتفاق می افتد که کاربر از وزن بار حمل شده اطلاع دقیقی ندارد.

در اکثر مواقع، جبران ناشی از حمل بار بیش از حد، هزینه های زیادی در بر خواهد داشت.

باسکول جرثقیل

باسکول جرثقیل

باسکول جرثقیل یا همان سیستم توزین جرثقیل با نام لاتین crane scale ، که در آن از چند لوسل استفاده شده نوعی ترازو است که جهت توزین بارها بر روی قلاب جرثقیل نصب می شود و هر جسمی که توسط قلاب جرثقیل برداشته و جابجا شود توسط این سیستم قابل توزین می باشد و همان لحظه مقدار بار بلند شده را بر روی نمایشگر توزین خود که در بعضی مدل ها بر روی قلاب نصب می شود و در یعضی مدلها مانند باسکول جرثقیل تولید گروه صنعتی ماشین توزین بر روی ستون جرثقیل نصب میگردد.

این سیستم به وسیله لودسل های نصب شده و سیستم طراحی شده در همان لحظه ای که بار مورد نظر یا همان کوپ سنگ را از زمین بلند نماید وزن دقیق را نمایان میکند.

هنگامی که جرثقیل بار مورد نظر را از زمین بلند میکند مقدار تناژ دقیق بار بر روی نمایشگر موجود نمایش داده می شود سیستم توزین جرثقیل در ظرفیت های مختلفی ساخته می شود.

لودسل جرثقیل

در قلاب جرثقیل که دارای سیستم باسکول می باشد از چند لودسل جهت توزین بار استفاده میشود، لودسل استفاده شده در این سیستم از بهترین نوع و با کیفترین لودسل موجود استنفاده می شود که این موضوع تاثییر در دقت و کیفیت سیستم توزین دارد.

از جمله کاربردهای آن در جرثقیل های کویل، جرثقیل جابجایی پاتیل ذوب، جرثقیل جابجایی بندیل میلگرد و کوپ سنگ مورد استفاده سنگبری ها و …… جهت توزین محصول خروجی و جلوگیری از جابجایی بار بیشتر از ظرفیت جرثقیل و اطلاع از مقدار وزن دقیق می باشد.

قابليت هاي دستگاه

نصب سيستم باسكول بر روی قلاب جرثقیل

قابليت نصب برروي انواع جرثقيل سقفي و دروازه اي

دقت 99.5 درصد در اندازه گیری تناژ

ظریفت 40 تن

داراي استحكام و طول عمر بالا و مقاومت در برابر ضربات ناشي از كوپ هاي سنگ

(مناسب براي استفاده در كارخانجات سنگ)

داراي قابليت ارسال اطلاعات بصورت بيسيم

داراي قابليت اتصال به رايانه با استفاده از فلش مموری و پرينتر

دارای قابلیت ارسال پیامک حاوی گزارش بارگیری

قابليت گزارشگيري روزانه

مزاياي سيستم

توزين لحظه اي بار بر روي جرثقيل سقفي و دروازه اي

حذف معظلات باسكول كردن بار در نقاط دور از دسترس

هزينه پايين تر نسبت به باسكول هاي ثابت و گوپ برگردان

بدون هيچ گونه تغيير در ساختار جرثقيل

این سیستم با یک سال گارانتی و دو سال خدمات پس از فروش توسط گروه صنعتی ماشین توزین که در پارک علم و فناوری اصفهان مشغول به فعالیت می باشد ساخته و عرضه بازار شده است

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up