باسکول جرثقیل یا همان سیستم توزین جرثقیل  با نام لاتین crane scale ،با چند لوسل نوعی ترازو
باسکول جرثقیل یا همان سیستم توزین جرثقیل  با نام لاتین crane scale ، که در آن از چند لوسل استفاده شده نوعی ترازو است که جهت توزین بارها بر روی قلاب جرثقیل نصب می شود
لودسل جرثقیل,قلاب جرثقیل,جرثقیل سنگبری,باسکول جرثقیل,توزین جرثقیل,باسکول,جرثقیل, کوپ کش
1494
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1494,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

سیستم توزین جرثقیل

سیستم توزین جرثقیل

باسکول یا سیستم توزین جرثقیل

باسکول جرثقیل مورد استفاده جرثقیل ها جهت جابه جابی بارها و برداشتن اجسام با تناژ بالا در اندازه و ظرفیت های متفاوت در کارخانجات و انبار ها مورد استفاده می شود.

همواره این نوع جرثقیل ها که اقلب به صورت سقفی استفاده می شود وزن هایی با احتساب حدود و یا بدون اطلاع از مقدار وزن آن را جا به جا می کنند که این کار مشکلاتی را هم در بعضی مواقع به وجود می آورد.

مشکلات ناشی از حمل بار بیش از ظرفیت جرثقیل به صورت آسیب به سازه های فیزیکی و آسیب به الکتروموتورها و قوای متحرکه جرثقیل وارد می شود .

تحمیل بار اضافه روی جرثقیل، بیشتر هنگامی اتفاق می افتد که کاربر از وزن بار حمل شده اطلاع دقیقی ندارد.

در اکثر مواقع، جبران ناشی از حمل بار بیش از حد، هزینه های زیادی در بر خواهد داشت.

باسکول جرثقیل

باسکول جرثقیل

باسکول جرثقیل یا همان سیستم توزین جرثقیل با نام لاتین crane scale ، که در آن از چند لوسل استفاده شده نوعی ترازو است که جهت توزین بارها بر روی قلاب جرثقیل نصب می شود و هر جسمی که توسط قلاب جرثقیل برداشته و جابجا شود توسط این سیستم قابل توزین می باشد و همان لحظه مقدار بار بلند شده را بر روی نمایشگر توزین خود که در بعضی مدل ها بر روی قلاب نصب می شود و در یعضی مدلها مانند باسکول جرثقیل تولید گروه صنعتی ماشین توزین بر روی ستون جرثقیل نصب میگردد.

این سیستم به وسیله لودسل های نصب شده و سیستم طراحی شده در همان لحظه ای که بار مورد نظر یا همان کوپ سنگ را از زمین بلند نماید وزن دقیق را نمایان میکند.

هنگامی که جرثقیل بار مورد نظر را از زمین بلند میکند مقدار تناژ دقیق بار بر روی نمایشگر موجود نمایش داده می شود سیستم توزین جرثقیل در ظرفیت های مختلفی ساخته می شود.

لودسل جرثقیل

در قلاب جرثقیل که دارای سیستم باسکول می باشد از چند لودسل جهت توزین بار استفاده میشود، لودسل استفاده شده در این سیستم از بهترین نوع و با کیفترین لودسل موجود استنفاده می شود که این موضوع تاثییر در دقت و کیفیت سیستم توزین دارد.

از جمله کاربردهای آن در جرثقیل های کویل، جرثقیل جابجایی پاتیل ذوب، جرثقیل جابجایی بندیل میلگرد و کوپ سنگ مورد استفاده سنگبری ها و …… جهت توزین محصول خروجی و جلوگیری از جابجایی بار بیشتر از ظرفیت جرثقیل و اطلاع از مقدار وزن دقیق می باشد.

قابلیت های دستگاه

نصب سیستم باسکول بر روی قلاب جرثقیل

قابلیت نصب برروی انواع جرثقیل سقفی و دروازه ای

دقت 99.5 درصد در اندازه گیری تناژ

ظریفت 40 تن

دارای استحکام و طول عمر بالا و مقاومت در برابر ضربات ناشی از کوپ های سنگ

(مناسب برای استفاده در کارخانجات سنگ)

دارای قابلیت ارسال اطلاعات بصورت بیسیم

دارای قابلیت اتصال به رایانه با استفاده از فلش مموری و پرینتر

دارای قابلیت ارسال پیامک حاوی گزارش بارگیری

قابلیت گزارشگیری روزانه

مزایای سیستم

توزین لحظه ای بار بر روی جرثقیل سقفی و دروازه ای

حذف معظلات باسکول کردن بار در نقاط دور از دسترس

هزینه پایین تر نسبت به باسکول های ثابت و گوپ برگردان

بدون هیچ گونه تغییر در ساختار جرثقیل

این سیستم با یک سال گارانتی و دو سال خدمات پس از فروش توسط گروه صنعتی ماشین توزین که در پارک علم و فناوری اصفهان مشغول به فعالیت می باشد ساخته و عرضه بازار شده است

بدون نظر

ارسال نظر

Call Now Button