نمایشگاه بین المللی سنگ واقع در محلات که به نمایشگاه سنگ ایران نیز معروف است
نمایشگاه بین المللی سنگ واقع در محلات که به نمایشگاه سنگ ایران نیز معروف است، یکی از مهم ترین نمایشگهایی سنگ در ایران است.
نمایشگاه,کوپ کش,جرثقیل,باسکول کوپ کش,جرثقیل سنگبری,باسکول,توزین,سنگبری,معدن,سنگبری
1384
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1384,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

نمایشگاه سنگ محلات

نمایشگاه سنگ محلات

نمایشگاه سنگ محلات ۹۸

نمایشگاه بین المللی سنگ واقع در محلات که به نمایشگاه سنگ ایران نیز معروف است، یکی از مهم ترین نمایشگاه های سنگ ایران است.

نمایشگاه سنگ محلات در نزدیکی شهر نیم ور که هر سال در اواسط مهرماه برگزار می گردد و این بار در مورخ 16 الی 19 مهر ماه برگزار گردید.

گروه صنعتی ماشین توزین در دوازدهمین نمایشگاه سنگ محلات نیز مانند سال های قبل شرکت کرده و یکی از فعالان این نمایشگاه در حوزه صنعت بود.

گروه صنعتی ماشین توزین در این نمایشگاه محصولات خود را از جمله باسکول لودر ، باسکول قلاب جرثقیل سنگبری ، باسکول لیفتراک ، باسکول نوارنقاله و غیره را را به نمایش گذاشت.

این محصولات در دو واحد معدن و سنگبری کاربرد دارد به صورتی که محصولاتی همچون باسکول لودر و باسکول نوارنقاله در معادن کاربرد دارد

و محصولاتی چون باسکول قلاب جرثقیل سنگبری یا همان کوپ کش و باسکول لیفتراک در کارخانجات سنگبری کاربرد دارند.

این محصولات کمک زیادی در روند فعالیت معادن و کارخانجات در بارگیری و نظارت دقیق مسئول مربوطه می کند

بصورتی که میتوان گزار لحظه ای یا مدت معینی از بارگیری های انجام شده را دریافت نمایند.

نمایشگاه

سیستم توزین 

در این نمایشگاه ، سیستم توزین یا همان باسکول که این بار گروه صنعتی ماشین توزین این سیستم را به صورت دینامیک در صنعت اجرا نموده  و بر روی ماشین آلات و تجهیزات معادن و سنگبری ها اجرا نموده است.

باسکول یکی از تجهیزات مورد نیاز این صنعت می باشد و با توجه به اهمیت و ارزش سنگ و مقدار بارها ای که در روز وارد سنگبری می شود

و مقدار باری که از معادن خارج می شود نیاز است مقدار آن به صورت دقیق مشخص شود.

این سیستم نیاز به جای ثابت و فضایی مشخص ندارد بر روی ماشین آلات و یا تجهیزات نصب می گردد.

محصولات گروه صنعتی ماشین توزین شامل موارد زیر می باشد:

باسکول لودر

باسکول لیفتراک

باسکول نوارنقاله

باسکول قلاب جرثقیل سنگبری

دراین نمایشگاه با حضور گرم کارشناسان ، صاحب نظران ، مسئولین و فعالان حوزه سنگ و معدن تشکیل شده بود توانستیم نظر همه را به کاربرد و ویژگی این محصولات جلب نماییم  و با استقبال ویژه کلیه شرکت کنندگان محترم در خصوص محصولات قرار بگیریم .

 

بدون نظر

ارسال نظر

Call Now Button