نمایشگاه دام و طیور تهران

folder_open{[1]}
commentبدون دیدگاه

نمايشگاه بين المللي دام و طیور استان تهران

در این دوره از نمایشگاه دام و طیور که در تاریخ 1398/05/24 در محل نمایشگاه های دائمی برگزار گردید تجهیزات و محصولات گروه صنعتی ماشین توزین در عرصه دام در غرفه اتحادیه دامداران قزوین به نمایش گذاشته شد .

اتحادیه دامپروران قزوین با حمایت از محصولات گروه صنعتی ماشین توزین در این دوره از نمایشگاه ما را مورد لطف خود قرار داده و اقدام به معرفی محصولات از جمله اندیکاتور (نشانگر وزن) و انواع لودسل در کنار محصولات و تجهیزات خود نمود.

اتحادیه دامداران قزوین قوی ترین تشکل دامپروری کشور محسوب شده و به گفته سازمان تعاون روستایی از لحاظ بیلان، گردش و سود مالی جایگاه نخست کشور را در اختیار دارد.

این اتحادیه از سال 85 به سکان داری مهندس حسین نعمتی، تولید کننده برتر در بخش کشاورزی و مدیرعامل نمونه، توانسته سالهای متمادی به واسطه اشتغال بیش از 60 نفر پرسنل، در سطح ملی اتحادیه برتر معرفی شود.

این اتحادیه با توجه به همکاری و استفاده از محصولات ماشین توزین از جمله اندیکاتور فیدرمیکسر و لودسل وزن در چند سال اخیر برای محصولات تولیدی خود و معرفی به دیگر همکاران خود اینبار این محصلات را در غرفه خود در نمایشگاه دام و طیور بین محصولات خود به نمایش گذاشته و معرفی این محصولات با توجه به اشرافیت کامل از نوع خدمات و مرغوبیت آن به مشتریان خود که در نمایشگاه دام و طیور حضور داشتن معرفی نموده

نمایشگاه دام و طیور تهران

محصولات توزین گروه صنعتی ماشین توزین

محصولاتی که در نمایشگاه دام و طیور تهران در غرفه اتحادیه دامداران قزوین به نمایش گذاشته شد و به دامپروران عزیز معرفی گردید

  1. نمایشگر وزن فیدر میکسر
  2. لودسل انواع فیدر میکسر

نمایشگر وزن فیدر میکسر

این نمایشگر با توجه به امکانات و ویژگی های منحصر به فردی که دارد خدمات ویژه ای به دامپروران عزیز ارائه میکند

این نمایشگر بر روی انواع فیدر میکسر و کارخانه خوراک قابل نصب می باشد که وزن بار موجود در فیدرمیکسر را نمایش میدهد و از امکانات و مشخصات ویژه ای از جمله موارد زبرخوردار می باشد

و همچنین این نمایشگر مجهز به سیستم کنترل و مدیریت خوراک دام جهت مدیریت جیره و نظارت بر عملکرد کارگران نیز می باشد .

لودسل فیدرمیکسر

گروه صنعتی ماشین توزین انواع لودسل های مورد استفاده دامپروران و تولید کنندگان را جهت نصب برو روی فیدر میکسر را با کیفیت و حساسیت فوق العاده و قابل رقابت با انواع مدل های خارجی را تولید نموده که مورد استقبال دامپروران قرار گرفته است.

لودسل های تولیدی شمال مدلی های مانند دلاوال ، استورتی ، اسکاری بالدی ، تاتوما ، سیلوکینگ ، سکو ، زاگو و غیره می باشد که در این یک دهه سابقه مورد استفاده و توجه دامپروران و تولید کنندگاه فیدرمیکسر و تجهزات دامپروری قرار گرفته است.

نمایشگاه دام و طیور

در نمایشگاه دام و طیور با توجه به استقبال خوب دامداران و بازدید از غرفه اتحادیه دامداران قزوین و استقبال خوب از تجهیزات روه صنعتی ماشین توزین نهایت قدردانی و تشکر را نموده و امید است بتوانیم پاسخگوی نیاز و رفع مشکلات شما در امر توزین ، نمایشگر فیدرمیکسر و لودسل و ارائه خدمات مورد نیاز دامپروران باشیم.

و همچنین تشکر ویژه از اتحادیه دامداران قزوین جهت حمایت از گروه صنعتی ماشین توزین داریم که ما را در پیشبرد اهداف یاری نموده است.

 

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up