در این دوره از نمایشگاه دام و طیور که در تاریخ 1398/05/24 در محل نمایشگاه های دائمی برگزار
نمایشگاه دام و طیور که در تاریخ 1398/05/24 در محل نمایشگاه های دائمی برگزار گردید تجهیزات و محصولات گروه صنعتی ماشین توزین در عرصه دام در غرفه اتحادیه ...
نمایشگاه,دام طیور,لودسل,نمایشگر,نمایشگر فیدر,لودسل فیدر,نمایشگاه دام و طیور تهران ,نشانگر وزن,اندیکاتور
1326
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1326,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-matoz,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

نمایشگاه دام و طیور تهران

نمایشگاه دام و طیور تهران

نمایشگاه بین المللی دام و طیور استان تهران

در این دوره از نمایشگاه دام و طیور که در تاریخ 1398/05/24 در محل نمایشگاه های دائمی برگزار گردید تجهیزات و محصولات گروه صنعتی ماشین توزین در عرصه دام در غرفه اتحادیه دامداران قزوین به نمایش گذاشته شد .

اتحادیه دامپروران قزوین با حمایت از محصولات گروه صنعتی ماشین توزین در این دوره از نمایشگاه ما را مورد لطف خود قرار داده و اقدام به معرفی محصولات از جمله اندیکاتور (نشانگر وزن) و انواع لودسل در کنار محصولات و تجهیزات خود نمود.

اتحادیه دامداران قزوین قوی ترین تشکل دامپروری کشور محسوب شده و به گفته سازمان تعاون روستایی از لحاظ بیلان، گردش و سود مالی جایگاه نخست کشور را در اختیار دارد.

این اتحادیه از سال 85 به سکان داری مهندس حسین نعمتی، تولید کننده برتر در بخش کشاورزی و مدیرعامل نمونه، توانسته سالهای متمادی به واسطه اشتغال بیش از 60 نفر پرسنل، در سطح ملی اتحادیه برتر معرفی شود.

این اتحادیه با توجه به همکاری و استفاده از محصولات ماشین توزین از جمله اندیکاتور فیدرمیکسر و لودسل وزن در چند سال اخیر برای محصولات تولیدی خود و معرفی به دیگر همکاران خود اینبار این محصلات را در غرفه خود در نمایشگاه دام و طیور بین محصولات خود به نمایش گذاشته و معرفی این محصولات با توجه به اشرافیت کامل از نوع خدمات و مرغوبیت آن به مشتریان خود که در نمایشگاه دام و طیور حضور داشتن معرفی نموده

نمایشگاه دام و طیور تهران

محصولات توزین گروه صنعتی ماشین توزین

محصولاتی که در نمایشگاه دام و طیور تهران در غرفه اتحادیه دامداران قزوین به نمایش گذاشته شد و به دامپروران عزیز معرفی گردید

  1. نمایشگر وزن فیدر میکسر
  2. لودسل انواع فیدر میکسر

نمایشگر وزن فیدر میکسر

این نمایشگر با توجه به امکانات و ویژگی های منحصر به فردی که دارد خدمات ویژه ای به دامپروران عزیز ارائه میکند

این نمایشگر بر روی انواع فیدر میکسر و کارخانه خوراک قابل نصب می باشد که وزن بار موجود در فیدرمیکسر را نمایش میدهد و از امکانات و مشخصات ویژه ای از جمله موارد زبرخوردار می باشد

و همچنین این نمایشگر مجهز به سیستم کنترل و مدیریت خوراک دام جهت مدیریت جیره و نظارت بر عملکرد کارگران نیز می باشد .

لودسل فیدرمیکسر

گروه صنعتی ماشین توزین انواع لودسل های مورد استفاده دامپروران و تولید کنندگان را جهت نصب برو روی فیدر میکسر را با کیفیت و حساسیت فوق العاده و قابل رقابت با انواع مدل های خارجی را تولید نموده که مورد استقبال دامپروران قرار گرفته است.

لودسل های تولیدی شمال مدلی های مانند دلاوال ، استورتی ، اسکاری بالدی ، تاتوما ، سیلوکینگ ، سکو ، زاگو و غیره می باشد که در این یک دهه سابقه مورد استفاده و توجه دامپروران و تولید کنندگاه فیدرمیکسر و تجهزات دامپروری قرار گرفته است.

نمایشگاه دام و طیور

در نمایشگاه دام و طیور با توجه به استقبال خوب دامداران و بازدید از غرفه اتحادیه دامداران قزوین و استقبال خوب از تجهیزات روه صنعتی ماشین توزین نهایت قدردانی و تشکر را نموده و امید است بتوانیم پاسخگوی نیاز و رفع مشکلات شما در امر توزین ، نمایشگر فیدرمیکسر و لودسل و ارائه خدمات مورد نیاز دامپروران باشیم.

و همچنین تشکر ویژه از اتحادیه دامداران قزوین جهت حمایت از گروه صنعتی ماشین توزین داریم که ما را در پیشبرد اهداف یاری نموده است.

 

 

بدون نظر

ارسال نظر